Konkurs: do wygrania egzemplarz „Biec albo umrzeć”

biec_albo_umrzec_1000px_c73a9f5e37  Jak pewnie część z Was kojarzy na początku października nastąpiła premiera kolejnej książki, która może zainteresować biegaczy. Tym bardziej, że nie jest to kolejny poradnik typu „Jak zacząć biegać?” (mam wrażenie, że już trochę za dużo jest tego typu pozycji na rynku), a historia Kilana Jorneta, zawodnika startującego w biegach górskich (znanego m.in. z rekordu w biegu na szczyt Kilimandżaro). Biegi górskie ostatnimi czasy stają się coraz bardziej popularne… dlatego podejrzewam, że wielu z Was z chęcią by przeczytało „Biec albo umrzeć”.

I jest ku temu szansa, bo Wydawnictwem SQN zgodziło się zostać sponsorem konkursu i przekazało mi dla Was jeden egzemplarz książki „Biec albo umrzeć”.

Zasady konkursu

1. Konkurs trwa od momentu jego ogłoszenia (18 października 2013 roku) do 21 października 2013 roku (najbliższy poniedziałek) do godziny 23:59.

2. Żeby wziąć udział konkursie należy na adres: przemyslaw.rosa[malpa]gmail.com (oczywiście trzeba ręcznie wpisać znak @ w adresie emaila) wysłać email z tematem „Konkurs – Biec albo umrzeć” i w treści maila wpisać odpowiedź na pytanie konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz miejscowość zamieszkania.

3. Pytanie konkursowe brzmi: „Jak brzmi tytuł autobiografii Usaina Bolta wydanej przez Wydawnictwo SQN”. Proszę wpisać w treści maila cały tytuł książki.

4. Spośród osób, które w trakcie trwania konkursu prześlą na wskazany adres poprawną odpowiedź wylosowana zostanie jedna osoba, z która się później skontaktuję żeby ustalić adres wysyłki.

5. Nagrodą w konkursie jest nowa książka „Biec albo umrzeć” autorstwa Kiliana Jorneta.

6. Biorąc udział w konkursie zgadzacie się w przypadku wygranej na publikację imienia, pierwszej litery nazwiska i miejscowości zamieszkania.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 24 października 2013 roku, do godziny 23:59.

Wyniki konkursu (aktualizacja 22 października):

Na mój adres dotarło 14 zgłoszeń do konkursu z prawidłową odpowiedzią. Automat losujący wskazał osobę, która jako dziewiąta przesłała do mnie maila, a jest nią: Anna O. z Warszawy – gratulacje! Aniu będę się z Tobą kontaktował bezpośrednio w celu ustaleniu adresu, pod który powinna zostać wysłana książka. A wszystkie inne osoby informuję, że wkrótce na blogu kolejny konkurs książkowy :)