Post numer 100 i pierwsze urodziny bloga

Tak, trudno mi to uwierzyć, ale niniejszy post jest setną notką, którą przygotowałem w ciągu ostatniego roku. Bloga zacząłem pisać w listopadzie 2011 (pierwsza notka pojawiła się 24 listopada).

Kiedy go zakładałem… nawet nie pamiętam na ile wierzyłem, że uda mi się pisać regularnie, a na ile to będzie projekt który po jakimś czasie zostanie zaprzestany. Obserwując kolejne posty na blogu przez ostatni rok mogliście śledzić jak się powoli zmieniała moja wiedza i doświadczenia odnośnie treningu czy techniki biegu. Jednocześnie też mogliście zobaczyć jak rozwijała się moja pasja do biegania. Blog jest nie tylko dla czytelników ale i dla jego autora – Wy na początku tego roku motywowaliście mnie do startu w półmaratonie mimo moich różnych obaw (związanych z niezrealizowanym treningiem, kontuzjami w międzyczasie). Śmiem twierdzić, że gdyby nie pozytywny przekaz, z którym spotkałem się w komentarzach mógłbym stwierdzić, że póki co półmaraton to dla mnie ściana zbyt trudna do pokonania. W praktyce okazało się zupełnie inaczej :)

W przeciągu roku na blogu pojawiło się 157 komentarzy (licząc również moje odpowiedzi). Blog przez ten rok zanotował około 7000 tysięcy odsłon (startując od 20 odsłon w listopadzie 2011 aż do prawie 2000 tysięcy w październiku 2012). Cieszę się, że tutaj zaglądacie :)

Na koniec wielka prośba do Was: patrząc w statystyki widzę suche liczby… a chciałbym lepiej zrozumieć czytelników mojego bloga. Zatem proszę Was o komentarz pod tym postem i krótkie odpowiedzi na 5 pytań:

1) Jak udało Ci się trafić na mojego bloga?

2) Jak często zaglądasz na mojego bloga?

3) Od jak dawna to robisz?

4) Co Ci się podoba na blogu? Jaka tematyka? Które posty szczególnie Cię zainteresowały?

5) Co kuleje na blogu? Co można by było poprawić? Co Ci się nie podoba? Z czego radzisz mi zrezygnować?

A dla chętnych jeszcze pytanie dodatkowe: opowiedz, krótko o sobie, kim jesteś, jak długo biegasz, jaki jest Twój poziom zaawansowania.

Za każdy feedback będę bardzo, bardzo wdzięczny! :)