Koszulka bez rękawów Athletic firmy Brubeck

Zdjęcie ze strony producenta: Brubeck.pl

Zdjęcie ze strony producenta: Brubeck.pl

 

Przy okazji tegorocznego Ekidentu (który był na początku maja) otrzymałem do testów (podobnie jak inni Blogacze) koszulkę firmy Brubeck. Parę miesięcy od tego czasu minęło stąd chciałem się z Wami dziś podzielić moją opinią.

Na początek opis produktu od producenta:

Koszulka męska ATHLETIC bez rękawów została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Wewnętrzna warstwa wykonana z poliestru szybko odprowadza wilgoć od skóry. Zewnętrzna warstwa poliamidowa odbiera wilgoć i nadmiar ciepła z pierwszej warstwy zapobiegając przegrzewaniu się organizmu. Specjalne strefy wentylacyjne w miejscach o wzmożonej potliwości oraz luźniejszy krój gwarantują prawidłową wentylację organizmu w trakcie wysiłku. W koszulkach zastosowano funkcjonalny poliester, gwarantujący żywe i trwałe kolory. Na klatce piersiowej i plecach umieszczono elementy odblaskowe. Odzież posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Koszulka idealnie sprawdza się podczas biegania oraz wszelkich aktywności  outdoorowych w wyższych temperaturach.

Skład: 62% poliamid, 38% poliester

A jak koszulka sprawdza się w praktyce? Naprawdę dobrze :) Wizualnie wygląda atrakcyjnie (opinia moja i zasłyszane opinie). Materiał koszulki pozostał  przyjemny w dotyku nawet po kilku praniach. Koszulka jest bardzo wygodna – na wygodę użytkowania wpływa pozytywnie brak szwów, które mogłyby powodować otarcia. Wygoda wygodą ale to, co jest najważniejsze w ostatnich tygodniach to jak koszulka się sprawdza w wysokich temperaturach. I tutaj w porównaniu z przeciętną koszulką techniczną koszulka Brubeck znacznie lepiej odprowadza ciepło i pot (przynajmniej takie są moje subiektywne odczucia). Brak rękawów też na pewno poprawia wentylację… Na plus zdecydowanie dodatkowe elementy odblaskowe. Ogólnie rzecz biorąc z koszulki jestem bardzo zadowolony. Jedyny mały minus to cena (89 złotych), jednak biorąc pod uwagę jakość to koszulka jest zdecydowanie warta swojej ceny.

O tym, że z koszulki dobrze mi się korzysta i chętnie ją zakładam na treningi może świadczyć choćby fakt, że mam ją w torbie na dzisiejszy trening crossfitowy :)

Dla zainteresowanych koszulka dostępna w sklepie internetowym Brubeck tutaj