Nike Flyknit Lunar2 czyli nowość od Nike

Źródło: materiały prasowe firmy NikeButy ze stajni Nike stanowią większość mojej kolekcji butów do biegania. 2 lata temu zachwycałem się Lunarglideami 4, parę miesięcy temu zauroczyły mnie legendarne Pegasusy, ostatnio polubiłem minimalizm Nike Free Shield. A Nike cały czas nie próżnuje bo zapowiada wypuszczenie na rynek kolejnego reklamowanego jako przełomowy model butów. Buty są zapowiadane jako lekkie… ale i wytrzymałe. Pianka Lunarlon ma gwarantować płynność biegu i dobrą amortyzacją , a system Flyknit ma zapewnić lekkość buta i jego dopasowanie do stopy. Więcej informacji o bucie w poniższym filmiku.

 

Buty mają być dostępne w sprzedaży w Polsce już od 6 lutego (cena na razie nieznana)… jak Wam sie podobają na pierwszy rzut oka? Czyżby kolejny udany model od firmy Nike?

Buty możecie zamówić z 10% zniżką od oficjalnego dystrybutora firmy Nike – For Pro wpisując w zamówieniu kod „bfnv” (zniżka dla czytelników mojego bloga… ale możecie się podzielić kodem rabatowym z przyjaciółmi i rodziną :) ).