Półmaraton biegnę dla Helenki – serce-heli.pl

Biegnę dla HelenkiNajbliższy bieg czyli 8. Półmaraton Warszawski biegnę dla Helenki. Jeśli spotkacie na trasie biegacza w czarnej koszulce z nadrukiem (z tyłu koszulki) jak na powyższym zdjęciu to będę ja :) Mam nadzieję, że przez taką charakterystyczną koszulkę uda mi się poznać część z Was – czytelników mojego bloga.

Historię małej Helenki możecie poznać zaglądając na jej stronę internetową: Serce Heli

W najbliższą niedzielę półmaraton pobiegnijcie razem ze mną nie dla nowej życiówki, nie dla próby udowodnienia sobie czegoś, nie z przyzwyczajenia – przyłączcie się do mojej akcji i przebiegnijcie półmaraton dla Helenki.

Jeśli chcecie wesprzeć moją akcję udostępnijcie o niej informacje na swoich blogach, na wallach na FB, na profilach w google plus, podeślijcie ją swoim znajomym etc. Dla każdego z Was to będzie mały gest, ale suma tych wszystkich gestów sprawi, że uda się uzbierać pieniądze na operację serca małej Helenki.

Żeby wesprzeć Helenkę wystarczy jeśli przekażecie 1% swojego podatku umieszczając odpowiedni wpis w rozliczeniu podatkowym. Dane, które należy umieścić w rozliczeniu podatkowym: KRS 0000266644, z dopiskiem Helena Lasota.